2017 ANTALYA ŞAMPİYONLAR LİGİ ELEME FİXTÜRÜ

1. MAÇ
09/12/2017    SAAT 12:00

MASA NO

EVSAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

1

ADA

REHBERANT

2

DOSTLAR

AKDENİZ ÜNİ BEYAZ

3

CANKARDELEN

AKDENİZ ÜNİ TURUNCU

4

ASLANLAR

AKDENİZ ÜNİ BLACK

5

ŞİMŞEK

DÜNYA TATLISI

 

BY

AKDENİZ ÜNİ EEM

6

MURATPAŞA

PORTOBELLO

7

ŞURUBAK

SEALİFE

8

UM MİMARLIK

0 ÇÜRÜK

9

AKDENİZ ÜNİ MAVİ

KONUK

2. MAÇ
09/12/2017    SAAT 14:00

MASA NO

EVSAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

1

AKDENİZ ÜNİ BEYAZ

ADA

2

AKDENİZ ÜNİ TURUNCU

REHBERANT

3

AKDENİZ ÜNİ BLACK

DOSTLAR

4

DÜNYA TATLISI

CANKARDELEN

5

ŞİMŞEK

ASLANLAR

 

PORTOBELLO

BY

6

SEALİFE

AKDENİZ ÜNİ EEM

7

0 ÇÜRÜK

MURATPAŞA

8

KONUK

ŞURUBAK

9

AKDENİZ ÜNİ MAVİ

UM MİMARLIK

3. MAÇ
09/12/2017    SAAT 16:00

MASA NO

EVSAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

1

ADA

AKDENİZ ÜNİ TURUNCU

2

AKDENİZ ÜNİ BEYAZ

AKDENİZ ÜNİ BLACK

3

REHBERANT

DÜNYA TATLISI

4

DOSTLAR

ŞİMŞEK

5

CANKARDELEN

ASLANLAR

 

BY

SEALİFE

6

PORTOBELLO

0 ÇÜRÜK

7

AKDENİZ ÜNİ EEM

KONUK

8

MURATPAŞA

AKDENİZ ÜNİ MAVİ

9

ŞURUBAK

UM MİMARLIK

4. MAÇ
09/12/2017    SAAT 18:00

MASA NO

EVSAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

1

AKDENİZ ÜNİ BLACK

ADA

2

DÜNYA TATLISI

AKDENİZ ÜNİ TURUNCU

3

ŞİMŞEK

AKDENİZ ÜNİ BEYAZ

4

ASLANLAR

REHBERANT

5

CANKARDELEN

DOSTLAR

 

0 ÇÜRÜK

BY

6

KONUK

SEALİFE

7

AKDENİZ ÜNİ MAVİ

PORTOBELLO

8

UM MİMARLIK

AKDENİZ ÜNİ EEM

9

ŞURUBAK

MURATPAŞA

5. MAÇ
10/12/2017    SAAT 10:00

MASA NO

EVSAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

1

ADA

DÜNYA TATLISI

2

AKDENİZ ÜNİ BLACK

ŞİMŞEK

3

AKDENİZ ÜNİ TURUNCU

ASLANLAR

4

AKDENİZ ÜNİ BEYAZ

CANKARDELEN

5

REHBERANT

DOSTLAR

 

BY

KONUK

6

0 ÇÜRÜK

AKDENİZ ÜNİ MAVİ

7

SEALİFE

UM MİMARLIK

8

PORTOBELLO

ŞURUBAK

9

AKDENİZ ÜNİ EEM

MURATPAŞA

6. MAÇ
10/12/2017    SAAT 12:00

MASA NO

EVSAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

1

ADA

DOSTLAR

2

CANKARDELEN

REHBERANT

3

ASLANLAR

AKDENİZ ÜNİ BEYAZ

4

ŞİMŞEK

AKDENİZ ÜNİ TURUNCU

5

DÜNYA TATLISI

AKDENİZ ÜNİ BLACK

 

BY

MURATPAŞA

6

ŞURUBAK

AKDENİZ ÜNİ EEM

7

UM MİMARLIK

PORTOBELLO

8

AKDENİZ ÜNİ MAVİ

SEALİFE

9

KONUK

0 ÇÜRÜK

7. MAÇ
10/12/2017    SAAT 14:00

MASA NO

EVSAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

1

ADA

ASLANLAR

2

ŞİMŞEK

CANKARDELEN

3

DÜNYA TATLISI

DOSTLAR

4

AKDENİZ ÜNİ BLACK

REHBERANT

5

AKDENİZ ÜNİ TURUNCU

AKDENİZ ÜNİ BEYAZ

 

BY

UM MİMARLIK

6

AKDENİZ ÜNİ MAVİ

ŞURUBAK

7

KONUK

MURATPAŞA

8

0 ÇÜRÜK

AKDENİZ ÜNİ EEM

9

SEALİFE

PORTOBELLO

8. MAÇ
10/12/2017    SAAT 16:00

MASA NO

EVSAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

1

CANKARDELEN

ADA

2

DOSTLAR

ASLANLAR

3

REHBERANT

ŞİMŞEK

4

AKDENİZ ÜNİ BEYAZ

DÜNYA TATLISI

5

AKDENİZ ÜNİ TURUNCU

AKDENİZ ÜNİ BLACK

 

ŞURUBAK

BY

6

MURATPAŞA

UM MİMARLIK

7

AKDENİZ ÜNİ EEM

AKDENİZ ÜNİ MAVİ

8

PORTOBELLO

KONUK

9

SEALİFE

0 ÇÜRÜK

9. MAÇ
10/12/2017    SAAT 18:00

MASA NO

EVSAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

1

ŞİMŞEK

ADA

2

ASLANLAR

DÜNYA TATLISI

3

CANKARDELEN

AKDENİZ ÜNİ BLACK

4

DOSTLAR

AKDENİZ ÜNİ TURUNCU

5

REHBERANT

AKDENİZ ÜNİ BEYAZ

 

AKDENİZ ÜNİ MAVİ

BY

6

UM MİMARLIK

KONUK

7

ŞURUBAK

0 ÇÜRÜK

8

MURATPAŞA

SEALİFE

9

AKDENİZ ÜNİ EEM

PORTOBELLO